• Müşteri Görüşleri
  Engin çetinkaya, Çözümtek Bilgisayar
  Çözümtek bilgisayar

  Çözümtek bilgisayar kurucu ortağı Engin ÇETİNKAYA natro.com'u anlatıyor.

  "Herkesin natro'yu tercih etmek için bir nedeni vardır. Benim uzun yıllardır natroda olma nedenim teknik destek anlamında aynı frekansı yakalamamız, aynı dili konuşmamız işte natronun en güzel taraflarından biride bu! Natro'yu tercih etmemdeki diğer bir neden ise teknik alt yapısının çok güçlü olması, internet servis sağlayıcı omurga hizmeti veren kurumlara yakın oluşu, fiber hatlarının oluşu - aslında kesintisizliğin en yüksek seviyede olması - beni natro'ya yakınlaştıran diğer unsurlardır."

  Alp BALABAN, SMS Explorer
  SMS Explorer

  SMS Explorer kurucusu Alp BALABAN natro.com işle tanışma hikayelerini anlatıyor.

  SMS Explorer toplu SMS hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca alanında lider firmaların iş ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Natro ile tanışma hikayemiz çok ilginçtir. 2004 yılında şuan kullandığım markam olan smsexplorer domainimi nakit para ile satın aldım. ogünden bu yan yaklaşık 9 yıldır natronun birçok hizmetinden yararlanmaktayım. bu süre zarfında başka bir hosting fimrası düşünmedim çünkü gerek alt yapı gerek hizmetler olsun inanın hepsinden çok memnunum. iyiki varsın natro!

  Caner CİMŞİT, Arwen Çanta
  Arwen Çanta

  Arwen Çanta firma yetkilisi Caner CİMŞİT natro.com işle tanışma hikayelerini anlatıyor.

  Arwen çanta olarak 2004 yılından beri hizmet vermekteyim. Hedefim hizmetlerimi internet pazarına taşımaktı. Bu noktada natro karşıma çıktı. Beklentilerimin tamamını karşılıyor diyebilirim. Bir web sitesi yaptırmam gerekiyordu. Natronun hemen site kur özelliğini kullanarak sitemi kendim tasarlayabildim. Onun haricinde teknik desteğe en ufak bir sorunumda ulaşabiliyorum ve sorunumu anında çözüyorlar. Hergün ziyaretçi sayım artıyor. Tabiki natro.com sayesinde.

 •